KarolinaS

Imieninowe ABC - najważniejsze informacje dotyczące występów z okazji Dni Wągrowca

W odpowiedzi na liczne pytania mieszkańców Miasta Wągrowca, przygotowaliśmy dla Państwa zbiór najważniejszych informacji, które pozwolą się w pełni cieszyć wydarzeniami kulturalnymi z okazji Imienin Miasta.
Zachęcamy do zapoznania się z Imieninowym ABC:
1. Wejściówki na Imieniny Miasta będą wydawane w kasie Kina MDK od poniedziałku (19 lipca 2021). UWAGA! Na każde wydarzenie ( koncert Afromental, występy stand - uperów oraz koncert zespołu Pączki w Tłuszczu) obowiązuje osobna wejściówka.

2. Przy odbiorze wejściówek poprosimy Państwa o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka (jest to obowiązek organizatora wydarzeń kulturalnych, które odbywają się w czasie obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych).

3. KONCERT AFROMENTAL - 23 LIPCA
   Na terenie płyty Rynku będą mogli Państwo gromadzić się od godziny 19:30. Uprzejmie prosimy osoby zaszczepione o zabranie ze sobą certyfikatów szczepienia - aby obsługa zaangażowana w organizację koncertu mogła je zweryfikować. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, a zakończenie przewidywane jest na godz. 21:30.

4. WYSTĘP ADAMA VAN BENDLERA - 24 LIPCA
    Na terenie płyty Rynku będą mogli Państwo gromadzić się od godziny 17:00. Uprzejmie prosimy osoby zaszczepione o zabranie ze sobą certyfikatów szczepienia - aby obsługa zaangażowana w organizację koncertu mogła je zweryfikować.Wydarzenie rozpocznie się koncertem zespołu Rh Bluess o godzinie 17:30. Występ głównej gwiazdy wieczoru zostanie poprzedzony stand-upem w wykonaniu Pawła Bakterii. Program Adama Van Bendlera zacznie się o godzinie 19:00. Zakończenie przewidywane jest na godzinę 22:00.

5. KONCERT ZESPOŁU PĄCZKI W TŁUSZCZU - 25 LIPCA
6. Informujemy, że ze względu na obowiązujący reżim sanitarny, podczas wydarzeń kulturalnych na płycie Rynku nie będzie możliwości zakupienia przekąsek i napojów w stoiskach gastronomicznych.
ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY ; -)

Animacje na wakacje!

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu zaprasza na kolejną odsłonę popularnego festynu dla dzieci z zabawami w plenerze pod nazwą "Animacje na wakacje". Już w najbliższy piątek czekamy na wszystkie dzieci i ich opiekunów z programem animacyjnym - co tydzień inne zabawy! Serdecznie zapraszamy całe rodziny do Amfiteatru Miejskiego w Wągrowcu w godz. 10:00 - 15:00. Podczas warsztatów nasi animatorzy nauczą dzieci tworzyć własnoręczne zabawki: eko torby, tęczę w słoiku, gniotki sensoryczne, pachnące mydełka oraz drzewka szczęścia. Będą także ciekawe eksperymenty oraz zabawa masą SLIM. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty baletowe z Mariną Ostapei!

Od 5 lipca startują zapisy na długo wyczekiwane warsztaty baletowe z MARINĄ OSTAPEI.

Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych, a pierwsze spotkanie odbędzie się 20 lipca.