KarolinaS

Popołudnie Teatralne w MDK

MIEJSKI DOM KULTURY W WĄGROWCU ma przyjemność zaprosić wszystkich amatorów sztuki - zarówno tych dużych, jak i małych - na Popołudnie Teatralne. Już 23 października o godzinie 16:00 na scenie dużej sali Kina MDK wystąpią zdolne dzieci z działającego przy MDK TEATRU MAŁEGO. Zapraszamy serdecznie całe rodziny, koniecznie z dziećmi! Mali wielcy aktorzy zaprezentują sztukę "Pinokio", a popołudnia teatralnego dopełni Teatr Szkolaczki z SP nr 3 w Wągrowcu ze sztuką "Lis w ogródku". Całość wydarzenia będzie nadzorowana przez niezawodne w swoim teatralnym i reżyserskim fachu panie Katarzynę Kuczerepę - Budzyńską oraz Marzenę Rączkowską. Wstęp jest wolny.

Kurtyna w górę, nie może was zabraknąć!

Nabór do zespołu wokalnego!

MIEJSKI DOM KULTURY W WĄGROWCU ma przyjemność zaprosić młodych amatorów śpiewu do zespołu wokalnego. Nabór do nowej grupy działającej przy MDK trwa do 29 października. Czekamy na dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Aby zgłosić Wasze pociechy na bezpłatne zajęcia wokalne pod okiem wykwalifikowanego trenera należy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić po więcej informacji na numer  690 - 121 - 445 lub 661 - 154 - 516.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

SPEKTAKL TEATRALNY "KIEDY KOTA NIE MA"

MIEJSKI DOM KULTURY W WĄGROWCU ma przyjemność ogłosić, że Teatr Capitol po raz kolejny zagości na deskach sceny Kina MDK!
Już niebawem - 20 października o godzinie 19:00 -  w Wągrowcu wystąpią znani i lubiani aktorzy - Agnieszka Wielgosz, Maja Barełkowska, Piotr Zelt, Piotr Cyrwus, Marta Bryła oraz Agata Puterko. "KIEDY KOTA NIE MA" to gwarantowane ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!
Zapraszamy serdecznie, nie możecie tego przegapić! Bilety w cenie 95 zł już w sprzedaży - do nabycia w kasie Kina MDK oraz w systemie sprzedaży online Bilety24.pl

KIEDY KOTA NIE MA

“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

reżyseria Andrzej Rozhin

scenografia i kostiumy Joanna Pielat-Rusinkiewicz