Artykuły filtrowane wg daty: niedziela, 25 lipiec 2021

Imieniny Miasta 2021 - Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu

Weekend 23-25 lipca zapowiada się bardzo gorąco. I to nie tylko ze względu na pogodę, ale przede wszystkim imprezy kulturalne. Z okazji Imienin Wągrowca na naszym Rynku odbędą się koncerty oraz występ stand-upera.

W piątek 23 lipca o godzinie 20.00 wystąpi znany i lubiany zespół Afromental, którego człon stanowią Tomson i Baron, muzycy znani z popularnych telewizyjnych Talent Show (Voice od Poland i Voice Kids).

Następnego dnia, w sobotę 24 lipca wieczorem scena na Rynku będzie należeć do Adama Van Bendlera, polskiego komika i stan-upera, który z pewnością wielu z nas rozbawi do łez.

Niedziela 25 lipca to znów koncert. Wtedy na scenie zobaczymy znanego i lubianego aktora Tomasza Karolaka, ale nie w aktorskiej, ale muzycznej odsłonie – z zespołem Pączki w Tłuszczu.

UWAGA! Wszystkie imprezy są bezpłatne. Obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z epidemią.

Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu

- Tomasz Paweł Karolak to polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, lektor, reżyser teatralny, przedsiębiorca, satyryk, piosenkarz i wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu, który współtworzy z Bartoszem Miecznikowskim. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA.

• Kiedy niedziela, 25 lipiec 2021
  • Godzina 20:00