Ostanio przeglądane

Już wkrótce !

Artykuły filtrowane wg daty: sobota, 24 lipiec 2021

Imieniny Miasta 2021 - występ Adama Van Bendlera

Więcej. . .

Weekend 23-25 lipca zapowiada się bardzo gorąco. I to nie tylko ze względu na pogodę, ale przede wszystkim imprezy kulturalne. Z okazji Imienin Wągrowca na naszym Rynku odbędą się koncerty oraz występ stand-upera.

W piątek 23 lipca o godzinie 20.00 wystąpi znany i lubiany zespół Afromental, którego człon stanowią Tomson i Baron, muzycy znani z popularnych telewizyjnych Talent Show (Voice od Poland i Voice Kids).

Następnego dnia, w sobotę 24 lipca wieczorem scena na Rynku będzie należeć do Adama Van Bendlera, polskiego komika i stan-upera, który z pewnością wielu z nas rozbawi do łez.

Niedziela 25 lipca to znów koncert. Wtedy na scenie zobaczymy znanego i lubianego aktora Tomasza Karolaka, ale nie w aktorskiej, ale muzycznej odsłonie – z zespołem Pączki w Tłuszczu.  

UWAGA! Wszystkie imprezy są bezpłatne. Obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z epidemią. 

 

Adam Van Bendler z programem "Placebo"

 W nowym programie Adama, między innymi o wszystkich pokusach i skutkach pracy komika w polskim show biznesie. 
Emocjonalna kolejka
górska w której ostatni wagonik złowrogo piszczy a operator chyba zapomniał, że przejażdżka jeszcze się nie skończyła, zostawiając na górze krzyczących ludzi. Co jest sposobem na karierę i dlaczego nie można zbudować z pieniędzy ściany, chroniącą przed depresją 
i
wieczną pustką? Tego dowiecie się w nowym programie "Placebo" który wjeżdża właśnie na polskie sceny!

 

 

SUPPORT: Paweł Bakteria


Mieszkaniec Gdyni urodzony w 1982r w Wejherowie (na życzenie Matki). Występuje od 2016. Na co dzień zapalony antykwariusz.
Od początku inspiracją jego programów jest rodzina ,koty i samochody. W 2019r pojawił się jego pierwszy materiał na YT „Ciąża,dziecko”.

 

 

Dodatkowe informacje

  • Kiedy sobota, 24 lipiec 2021
  • Godzina 19:00
  • Gdzie Rynek w Wągrowcu
  • Cena Wstęp wolny
Subskrybuj to źródło RSS

facebook