Artykuły filtrowane wg daty: piątek, 23 lipiec 2021

Imieniny Miasta 2021 - koncert Afromental

Weekend 23-25 lipca zapowiada się bardzo gorąco. I to nie tylko ze względu na pogodę, ale przede wszystkim imprezy kulturalne. Z okazji Imienin Wągrowca na naszym Rynku odbędą się koncerty oraz występ stand-upera.

W piątek 23 lipca o godzinie 20.00 wystąpi znany i lubiany zespół Afromental, którego człon stanowią Tomson i Baron, muzycy znani z popularnych telewizyjnych Talent Show (Voice od Poland i Voice Kids).

UWAGA! Wszystkie imprezy są bezpłatne. Obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z epidemią.

Afromental

– polski zespół muzyczny pochodzący z Olsztyna, wykonujący muzykę z pogranicza rocka, rapcore'u i hip-hopu, założony w 2004 roku.

• Kiedy piątek, 23 lipiec 2021
  • Godzina 20:00
  • Gdzie Rynek w Wągrowcu
  • Cena Wstęp wolny

Animacje na wakacje!

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu zaprasza na kolejną odsłonę popularnego festynu dla dzieci z zabawami w plenerze pod nazwą "Animacje na wakacje". Już w najbliższy piątek czekamy na wszystkie dzieci i ich opiekunów z programem animacyjnym - co tydzień inne zabawy! Serdecznie zapraszamy całe rodziny do Amfiteatru Miejskiego w Wągrowcu w godz. 10:00 - 15:00. Podczas warsztatów nasi animatorzy nauczą dzieci tworzyć własnoręczne zabawki: eko torby, tęczę w słoiku, gniotki sensoryczne, pachnące mydełka oraz drzewka szczęścia. Będą także ciekawe eksperymenty oraz zabawa masą SLIM. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

• Kiedy piątek, 23 lipiec 2021
  • Godzina 10:00 - 15:00