Artykuły filtrowane wg daty: środa, 20 październik 2021

SPEKTAKL TEATRALNY "KIEDY KOTA NIE MA"

MIEJSKI DOM KULTURY W WĄGROWCU ma przyjemność ogłosić, że Teatr Capitol po raz kolejny zagości na deskach sceny Kina MDK!
Już niebawem - 20 października o godzinie 19:00 -  w Wągrowcu wystąpią znani i lubiani aktorzy - Agnieszka Wielgosz, Maja Barełkowska, Piotr Zelt, Piotr Cyrwus, Marta Bryła oraz Agata Puterko. "KIEDY KOTA NIE MA" to gwarantowane ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!
Zapraszamy serdecznie, nie możecie tego przegapić! Bilety w cenie 95 zł już w sprzedaży - do nabycia w kasie Kina MDK oraz w systemie sprzedaży online Bilety24.pl

KIEDY KOTA NIE MA

“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

reżyseria Andrzej Rozhin

scenografia i kostiumy Joanna Pielat-Rusinkiewicz