Galeria Otwarta MDK

• Napisane przez

Rusza Internetowa Galeria Otwarta Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu

Malarstwo, rysunek, fotografia, grafika, film

Artysto pokaż swoje prace w Naszej Galerii internetowej!

Pochwal się swoją twórczością!

W czasie pandemii Galeria Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu zawiesiła prezentacje realnych wystaw na swoich ścianach. Jest zamknięta dla publiczności do odwołania. Proponujemy Wam udział w działaniach wirtualnych w formie  na stronach www naszej placówki, kanale Youtube i Facebooku.

Artysto jeśli posiadasz spójny zestaw 15-30 prac plastycznych lub fotograficznych i chciałbyś pokazać je szerszej publiczności w Internecie wykonaj najpierw kilka kroków:

1. Przygotuj wersje cyfrowe prac*) - skany lub zdjęcia albo film.
  2. Przygotuj opis (kilka zdań o prezentowanych pracach) oraz notatkę biograficzną.
  3. Jeśli pliki zajmą dużo miejsca umieść w chmurze na serwerze plików i wygeneruj link.

Wspólnie zdecydujemy w jakiej formie wykonamy prezentacje. Być może, po pandemii, Wasze prace zawisną na ścianach naszej Galerii?

*) Preferujemy prace, które nie były wcześniej wystawiane.

ARTYSTO DO DZIEŁA!