Ostanio przeglądane

Już wkrótce !

Ucz się FOTOGRAFII w domu!

  • Napisane przez 
Wyróżniony Ucz się FOTOGRAFII w domu!
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na czas epidemii uruchomiliśmy  platformę edukacyjną „Wirtualna Pracownia Fotograficzną MDK. Szkoła kadru. Warsztaty naświetlania”. Jest to  ekwiwalent stałych zajęć fotograficznych Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu prowadzonych przez Lecha Szymanowskiego. Celem facebookowych zajęć jest popularyzacja fotografii, szeroko pojęta edukacja fotograficzna, dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami fotograficznymi między członkami grupy. Do "Grupy" przyłączają się fotografowie, miłośnicy, adepci i debiutanci w dziedzinie fotografii, którzy pragną wykonywać lepsze zdjęcia, dzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami i ciągle UCZYĆ SIĘ FOTOGRAFII, bez względu na stopień zaawansowania oraz prezentować swoje prace.

„Na Grupie” znajdą się materiały edukacyjne z różnych dziedzin fotografii, linki do zasobów, poradników samouczków, zadania fotograficzne, platforma wymiany doświadczeń.Mamy nadzieję, że szczęśliwym zakończeniu epidemii dojdzie do spotkania wszystkich członków na plenerze w pięknych okolicznościach natury.

Aby dołączyć do „Grupy” trzeba posiadać konto na Facebooku i zgłosić swój akces przez fejsbookowego Messenger do administratora grupy:  „lech.fotografia.mdk”.

facebook