Już wkrótce !

  « Maj 2022 »
  Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  JagodaP

  JagodaP

  Konkurs Plastyczny "Mama, Tata i Ja"

  Miejski Dom Kultury w Wągrowcu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Mama, Tata i Ja".
  Tematem konkursu jest przedstawienie rodziny podczas zajęć domowych, wypoczynku, itp.
  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z Wągrowca i okolic oraz zostanie on przeprowadzony w trzech kategoriach.
  Do pracy należy dołączyć metryczkę (pisaną drukiem) zawierającą: imię i nazwisko autora, klasę, nazwę i adres szkoły oraz wypełnioną przez przedstawiciela ustawowego/rodzica lub opiekuna prawnego zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych i wizerunku uczestnika, która podana jest w załączniku.
  Prace należy dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu do dnia 23.05.2022r. Natomiast wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu.

  Zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku uczestnika

  Koncert Andrzeja Grabowskiego z towarzyszeniem Piotra Krakowskiego

  Miejski Dom Kultury w Wągrowcu serdecznie zaprasza na Koncert Andrzeja Grabowskiego z towarzyszeniem Piotra Krakowskiego! Wydarzenie odbędzie się 12 listopada o godzinie 19:00!
  Bilety w cenie 60 zł już w sprzedaży!
  Andrzej Grabowski – wybitny aktor teatralny I filmowy oraz kabareciarz, śpiewa teraz w zupełnie innym wydaniu. Na naszym koncercie poznacie Państwo dwie twarze tego artysty. Pierwszą, komediową – obecną w piosenkach takich jak "Plaża" czy "Zróbmy grilla", gdzie Grabowski ironizuje na temat narodowych wad Polaków; a także tę drugą, poważniejszą, która odsłania Andrzeja Grabowskiego jako filozofa i poetę zastanawiającego się nad sensem i celem życia, czego dowodzi np. Piosenka "Młodości wróć", do której nakręcony został teledysk z Janem Nowickim. Pomiędzy piosenkami Grabowski jak z rękawa sypie żartami, opowieściami i anegdotami. Artyście na scenie towarzyszy Piotr Krakowski, kompozytor i aranżer wykonywanych piosenek.
  Dobry humor to podstawa, dlatego bądźcie z nami!
  Subskrybuj to źródło RSS