« Styczeń 2022 »
    Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie

SPEKTAKL TEATRALNY "NIEMY KELNER"

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu ma przyjemność zaprosić Państwa na spektakl "Niemy kelner" w reż. Wojciecha Malajkata!

Tytułowy Niemy Kelner może jest w każdym w nas… czy mamy usługiwać w życiu i milczeć, czy może wyprostować się i zacząć zamawiać pełnym głosem? Najlepsze dania życia, nie zerkając bojaźliwie na prawą stronę menu, gdzie tylko ceny? Perfekcyjne dialogi, ostre emocje, zmysł obserwacji, humor, napięcie, absurd, groza - to cechy charakterystyczne utworów znakomitego dramaturga jakim jest Harold Pinter. Między absurdem a rzeczywistością, śmiechem i tragedią jest bardzo cienka granica. Wszystko stoi tu na ostrzu noża, a właściwie u wylotu lufy.
    Czym to się skończy?
    Z prawdziwą przyjemnością znajdziecie się Państwo sam na sam w pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami (w tych rolach Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski), i jeszcze bardziej dziwnym kimś, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego "dyspozytora" - jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat.

Zapnijcie pasy...zadbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru!

Autor: Harold Pinter
    Reżyseria: Wojciech Malajkat

Obsada:
    Piotr Szwedes
    Mikołaj Roznerski

SPEKTAKL "NIEMY KELNER" / 20 LUTEGO 2022r. godz. 19:00 / DUŻA SALA KINA MDK

Bilety w cenie 95 zł do nabycia w kasie Kina MDK oraz w systemie sprzedaży online Bilety24.pl

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!