Ostanio przeglądane

Spektakl "Rubinowe Gody…

grudzień 5, 2020 0

SPEKTAKL TEATRALNY "JUDY…

wrzesień 27, 2020 0

Koncert Michała Bajora - Kolor…

październik 17, 2020 0

Już wkrótce !

 1. Spektakl "Rubinowe Gody"…

  grudzień 5, 2020

 2. Koncert Michała Bajora…

  październik 17, 2020

 3. SPEKTAKL TEATRALNY "JUDY"

  wrzesień 27, 2020

 4. Koncert Leszka Możdżera…

  sierpień 8, 2020

 5. KONCERT - CUMBANCHEROS…

  lipiec 11, 2020

Lech

Lech

Ucz się FOTOGRAFII w domu!

Na czas epidemii uruchomiliśmy  platformę edukacyjną „Wirtualna Pracownia Fotograficzną MDK. Szkoła kadru. Warsztaty naświetlania”. Jest to  ekwiwalent stałych zajęć fotograficznych Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu prowadzonych przez Lecha Szymanowskiego. Celem facebookowych zajęć jest popularyzacja fotografii, szeroko pojęta edukacja fotograficzna, dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami fotograficznymi między członkami grupy. Do "Grupy" przyłączają się fotografowie, miłośnicy, adepci i debiutanci w dziedzinie fotografii, którzy pragną wykonywać lepsze zdjęcia, dzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami i ciągle UCZYĆ SIĘ FOTOGRAFII, bez względu na stopień zaawansowania oraz prezentować swoje prace.

„Na Grupie” znajdą się materiały edukacyjne z różnych dziedzin fotografii, linki do zasobów, poradników samouczków, zadania fotograficzne, platforma wymiany doświadczeń.Mamy nadzieję, że szczęśliwym zakończeniu epidemii dojdzie do spotkania wszystkich członków na plenerze w pięknych okolicznościach natury.

Aby dołączyć do „Grupy” trzeba posiadać konto na Facebooku i zgłosić swój akces przez fejsbookowego Messenger do administratora grupy:  „lech.fotografia.mdk”.

Subskrybuj to źródło RSS

facebook