KarolinaS

Koncert Karnawałowy - "Operetka królowa balu"

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu zaprasza na koncert karnawałowy w wykonaniu tenora Bartosza Kuczyka. Podczas koncertu "Operetka królowa balu" usłyszymy najpiękniejsze arie operetkowe i operowe, utwory ze światowych musicali oraz repertuar współczesny. Występ będzie dostępny online na kanale Telewizyjnego Domu Kultury na YouTube, a premiera odbędzie się w niedzielę 24 stycznia o godzinie 16:00. Link udostępniony zostanie na naszej stronie internetowej http://kultura.mdkwagrowiec.pl/  oraz facebookowym fanpage'u.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA! MIŁEGO ODBIORU ;)

10. urodziny Aquaparku Wągrowiec!

Czy wiecie, że nasz bliski sąsiad obchodzić będzie piękny jubileusz? Miejski Aquapark świętować będzie 10. urodziny.

Zapraszamy do przygotowania okazjonalnej laurki z tej okazji! Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie Aquaparku

WIRTUALNA WYSTAWA EKOIMPRESJE 2020

Prezentujemy wirtualną wystawę prac laureatów XX Wojewódzkiego Ekologicznego Konkursu Plastycznego EKOIMPRESJE 2020, który zorganizowany został przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Wągrowcu. Konkurs współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.