Spektakl "Rubinowe Gody" - zmiana terminu!

UWAGA❗️
Szanowni Państwo,
zgodnie z wytycznymi rządu dotyczącymi rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa i obostrzeniami, którymi zostały objęte instytucje kultury zawieszamy działalność Kina MDK do dnia 18 kwietnia. W związku z powyższym spektakl teatralny Rubinowe Gody zostaje przełożony na nowy termin - 30.05.2021 godz.16:00 i 19:00. Bilety zakupione na termin kwietniowy zachowują ważność.

W celu zwrotu środków za zakupione bilety na wydarzenia kulturalne prosimy o kontakt z kasą Kina MDK po wznowieniu działalności Kina MDK. Do 18 kwietnia kasa Kina MDK jest nieczynna.

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? "Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Występują wymiennie:

DOROTA NOWAKOWSKA

KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI / TADEUSZ CHUDECKI

PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI

SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ

Czas trwania: 140 min. (jedna przerwa)

Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA

Produkcja: KAMILA KĘDZIORA - AGENCJA KREATYWNA

• Kiedy: niedziela, 30 maj 2021
  • Godzina: 16:00 i 19:00
  • Gdzie: Duża Sala Kina Miejskiego Domu Kultury
  • Cena: Bilet - 85,00 zł, 75,00 zł, 65,00 zł (cena w zależności od rzędu)