Ostanio przeglądane

SPEKTAKL TEATRALNY "BOEIN…

listopad 29, 2019 0

WĄGROWIEC FEST 2019

listopad 23, 2019 0

Szlagierowe Mikołajki

grudzień 8, 2019 0

Już wkrótce !

 1. "Pocket Concert -…

  grudzień 29, 2019

 2. Szlagierowe Mikołajki

  grudzień 8, 2019

 3. KONCERT Outside Duo…

  grudzień 1, 2019

 4. SPEKTAKL TEATRALNY "BOEING…

  listopad 29, 2019

 5. ANTONI RUT. RYTMY…

  listopad 23, 2019

 6. WĄGROWIEC FEST 2019

  listopad 23, 2019

 7. KINO 9D w…

  listopad 14, 2019

Szlagierowe Mikołajki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czas zabawy i szlagierów gdy za oknem zimowa aura.
W role muzycznych Mikołajów wcielą się członkowie zespołów Blue Party i
Paweł Gołecki.
Gorącą atmosferę i niezapomniane wrażenia zapewnią przeboje z repertuaru
artystów.
Czy byliście grzeczni? Jeśli tak to Mikołaje nie zapomną o prezentach!

 

Paweł Gołecki to artysta, któremu od wczesnego dzieciństwa towarzyszyła muzyka. Piosenkarz urodził się w niewielkiej miejscowości Konina w województwie małopolskim.
Już w wieku kilku lat zapoznawał się z melodiami i piosenkami, wykonywanymi przez jego tatę, który prowadził własny zespół weselny.
Za czas rozpoczęcia swojej kariery wykonawca przywołuje rok 1999 i pierwsze wystąpienie na weselu z zespołem ojca i wujka.
Paweł wspomina, że był to jeden z momentów w jego życiu, które będzie pamiętał już zawsze.
Po pewnym czasie artysta postanowił zbudować od podstaw własny zespół i tak powstała grupa Gołecki. Na pierwszy krążek zespołu nie trzeba było długo czekać. Potem kariera potoczyła się jeszcze szybciej.
Paweł realizował utwory dla Kapeli Górole, doszły jeszcze dwie nowe płyty zespołu i to, na co czekał naprawdę długo – solowa płyta zatytułowana po prostu "Paweł Gołecki".
Krążek zawiera piętnaście autorskich utworów Pawła, które zarówno bawią jak i wprawiają w zamyślenie. Wśród nich znajdziemy takie hity jak: "A ty tego nie wiesz", "Piękni i młodzi' czy piosenkę dedykowaną
Justynie Kowalczyk "Justynie Wierni ".
Te najpopularniejsze utwory Pawła Gołeckiego możemy usłyszeć w radiach lokalnych, jak Radio Piekary a wideoklipy obejrzeć na regionalnym kanale TVS.

 

Blue Party to zespół złożony z trzech młodych, energicznych, kipiących od pomysłów i energii przyjaciół, którzy dla muzyki poświęcili całe swoje życie. Ich kariera nabiera tępa, niebieskie hity takie jak: "Winobranie", "Słodka Witamina" czy "To nie ja" usłyszycie w stacjach radiowych, m.in. Radio Piekary, Radio Fest, Radio Silesia, a teledyski emitują stacje Disco Polo Music, TVS czy telewizja Kino Polska. Kazik, Edek I Krzysiu na koncertach tworzą niepowtarzalną atmosferę. Poznajcie ich bliżej:

KAZIK SAS
W zespole nie śpiewa [może to i dobrze? :-) ]. Mimo, że nie udziela się wokalnie, pełni w Blue Party bardzo ważną rolę: aranżuje, pisze muzykę, po prostu tworzy hity.

KRZYŚ PIETREK
Zaśpiewać dla niego prostą weselną piosenkę, czy wymagający hit Whitney Houston to żaden problem, z każdym muzycznym wyzwaniem radzi sobie "lekką rączką".
Tańczy, śpiewa, recytuje, latem uwielbia kosić trawę na swoim ranczo.

EDEK DWORNICZEK
Kobiety na jego widok gubią rajstopy, a gdy zaśpiewa... gubią... resztę garderoby :-) Z muzyką związany od małego, już jako 5-letni młodzieniec na urodzinach cioci Krysi dawał koncerty. Zawsze bisował.

 

 

 • Kiedy: niedziela, 08 grudzień 2019
 • Godzina: 16:00
 • Gdzie: Sala Kina Miejskiego Domu Kultury
 • Cena: bilet - 60 zł

kupbilet24 o