MUZYCZNE POŻEGNANIE STAREGO ROKU ZE ŚPIEWAJĄCĄ RODZINĄ KACZMARKÓW

Trochę o Śpiewającej Rodzinie Kaczmarków.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków to rodzinny zespół śpiewaków operowych w skład, której oprócz rodziców :

Iwony Kaczmarek – sopran liryczny i Piotra Kaczmarka – tenor dramatyczny wchodzą genialnie uzdolnieni bracia.

Adam - tenor ( 15 lat) i Wojciech –baryton ( 19 lat).

Rodzina śpiewa razem od 5 lat.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków w swoim niezwykle bogatym repertuarze posiada wiele znanych arii i duetów z opery i operetki, piosenki z musicali, a także światowe i polskie standardy muzyki estradowej, przeboje muzyki filmowej oraz okazjonalnie - pieśni patriotyczne i religijne.

Bracia Kaczmarek wydali już trzy płyty :

„Marzenia się spełniają”

„Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

oraz płytę z kolędami „Cicha noc”.

Iwona Kaczmarek - sopran liryczno – dramatyczny.

Iwona Kaczmarek, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Studiowała na wydziale wokalno - aktorskim. Już w czasie studiów podjęła współpracę z Filharmonią Łódzką. Studia podyplomowe odbyła pod kierunkiem wybitnego tenora Kałudi Kałudowa znanego na świecie śpiewaka operowego. Od 2006 r. współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Debiutowała w partii tytułowej opery G. Verdiego Aida. W swoim repertuarze posiada role w operach m.in.: Tosca, Hrabina, Halka, Trubadur oraz partie w następujących operetkach: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza. Występuje gościnnie na terenie całego kraju, śpiewając zarówno repertuar klasyczny jak i estradowy. Jest obdarzona głosem o charakterystycznej przepięknej i ciepłej barwie. Jej umiejętności wokalne pozwalają na wykonywanie bardzo szerokiego repertuaru: od pieśni poprzez musicale, operetkę, aż po klasyczną „Wielką” operę w największych metropoliach w kraju i na świecie.

Piotr Kaczmarek - tenor dramatyczny

Piotr Kaczmarek - 2000 roku ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Studiował na wydziale wokalno - aktorskim. Dalszą edukację podjął, podobnie jak jego żona,       u światowej sławy tenora Kałudi Kaudowa. Przez dwa sezony był pierwszym tenorem Teatru Muzycznego w Łodzi. Od 2000 roku współpracuje jako pierwszy tenor z Reprezentacyjnym Zespołem Wojska Polskiego w Warszawie. Regularnie występuje w filharmonii warszawskiej, katowickiej, krakowskiej i rzeszowskiej. Współpracował             z Teatrami Muzycznymi w naszym kraju. Wiele razy występował w TVP. podjął stałą Najczęściej koncertuje ze swoją śpiewającą Rodziną (Iwoną, Wojtkiem i Adamem) , (ale i sam) na terenie całej Polski i poza jej granicami.

Adam kaczmarek – tenor.

Adam Kaczmarek - rodził się 9 lutego 2003r. Muzyka jest z nim od urodzenia. Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są znanymi w Kraju i poza jego granicami śpiewakami operowymi. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. W programie telewizyjnym „Mam talent” odniósł niebywały sukces. Warto wspomnieć , że stronę Adama na YouTube odwiedziło ponad 23 miliony osób. Adam obdarzony jest przepięknym głosem.

Często porównywany jest do włoskiego tenora Robertino Loreietiego. W styczniu 2017r nagrał wspólnie z bratem Wojciechem debiutancką płytę pt. „Marzenia się spełniają”, a w październiku 2017 roku drugą płytę pt. „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Od 11 lat trenuje karate kyokushin. Na swoim koncie ma wiele sukcesów sportowych posiada zielony pas. W przyszłości chciałby śpiewać na największych krajowych i światowych scenach nie tylko operowych.

Wojtek kaczmarek –baryton.

Wojtek Kaczmarek - rodził się 25 lutego 1999r. Pochodzi   z muzycznej rodziny. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Swoją muzyczną karierę rozpoczął już w przedszkolu. Po mutacji dysponuje nadzwyczaj pięknym i niepowtarzalnym ( w barwie) głosem – barytonem. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. Ma bardzo wiele scenicznych sukcesów. W programie telewizyjnym „Mam talent” odniósł jak i jego brat Adam niebywały sukces. W styczniu 2017r nagrał wspólnie z bratem Adamem debiutancką płytę „Marzenia się spełniają”, a w październiku 2017 r drugą płytę pt. „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Od 12 lat trenuje karate kyokushin. Na swoim koncie ma wiele zwycięstw na ogólnopolskich zawodach. Posiada brązowy pas.

Studiuje na Wydziale Woklano-Artystycznem - Akademii Muzycznej w Łodzi.

Na stronach internetowych możecie Państwo dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej śpiewającej Rodzinie Kaczmarek.

www.braciakaczmarek.pl

www.pieknekoncerty.pl

• Kiedy: niedziela, 30 grudzień 2018
  • Godzina: 16:00